UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydencie ty spelniles juz swoje marzenie. Naszym na pewno nie jest wezel przesiadkowy w postaci... no wlasnie czego? 2 biletomatow, czy wiat przystankowych. Idzie lato miasto nie ma kapieliska, park dolinka nie ma amfiteatru, gora chrobrego nasza duma zamknieta, w bazantarni poniszczone szlaki. Do pracy, a nie chwalic sie harlejem, a glowe posypac popiolem!
Glos ludu