Wybrany wątek opinii
@antykacap- wybory odbyły się pól roku temu, trzeba było startować na ten urząd, byłbyś dziś tym któremu płacą inni - jest jeden dylemat -kto by na cię zagłosował. Och polaczki, dla was każdy wróg, kto ma więcej od was.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Zabrał głos Ukrainiec.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2