Wybrany wątek opinii

@antykacap- wybory odbyły się pól roku temu, trzeba było startować na ten urząd, byłbyś dziś tym któremu płacą inni - jest jeden dylemat -kto by na cię zagłosował. Och polaczki, dla was każdy wróg, kto ma więcej od was.
zasiłwek (2019.06.11)
Zabrał głos Ukrainiec.
(2019.06.11)
Powrót do komentarzy