UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skonczyc z zabawą i referendum czas ogłosić szkoda miasta i mieszkańców. Nic nie zmienia się w tym mieście dla nas, dla nich tak. Zabaweczki kupują.


Anuluj