UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Prezydencie, moje marzenia dotyczą Stadionu naszego miejskiego. Nazywany przez kibiców E-stadio Da gruz. Moje pytanko do Pana Prezydenta, kiedy zostanie wyremontowana Prosta i zadaszona. Łuki na owym stadionie rozebrać i zaprojektować na nowo. Płyta boiska też prosi o wymianę i nowoczesny system zraszania, oczywiście podgrzewana. Basen który zostawiliście w zapomnienie też prosi o nowe życie. Panie Prezydencie sporo ludzi panu zaufało. Prosimy o działania. ..

Kibic8