Wybrany wątek opinii
Skonczyc z zabawą i referendum czas ogłosić szkoda miasta i mieszkańców. Nic nie zmienia się w tym mieście dla nas, dla nich tak. Zabaweczki kupują.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
Idź do pracy to też sobie zabaweczki kupisz
Do moderacji
Odpowiedz
7
6