Wybrany wątek opinii

Skonczyc z zabawą i referendum czas ogłosić szkoda miasta i mieszkańców. Nic nie zmienia się w tym mieście dla nas, dla nich tak. Zabaweczki kupują.
(2019.06.11)
Idź do pracy to też sobie zabaweczki kupisz
pracująca (2019.06.11)
Powrót do komentarzy