Wybrany wątek opinii

Panie Prezydencie, moje marzenia dotyczą Stadionu naszego miejskiego. Nazywany przez kibiców E-stadio Da gruz. Moje pytanko do Pana Prezydenta, kiedy zostanie wyremontowana Prosta i zadaszona. Łuki na owym stadionie rozebrać i zaprojektować na nowo. Płyta boiska też prosi o wymianę i nowoczesny system zraszania, oczywiście podgrzewana. Basen który zostawiliście w zapomnienie też prosi o nowe życie. Panie Prezydencie sporo ludzi panu zaufało. Prosimy o działania. ..
Kibic8 (2019.06.11)
@Kibic8 - olimpiakos elblageus stac na wybudowanie stadionu i wszystkiego co niezbedne. ..
gandalff (2019.06.12)
Powrót do komentarzy