A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
U Wójcika pracuje dużo osób z wyższym wykształceniem, bo w społeczeństwie polskim jest już pelno takich osób. Między 24 a 40 rokiem życia to więcej niż co 3 ma już wyższe wykształcenie, a pracy nie ma dla wszystkich po studiach, dlatego pracują nawet u Wójcika czy w Biedronce.
Inni też poświęcają swoje pieniądze i czas na kształcenie i często wydają na nie dużo więcej niż studenci prawa, a też muszą zmieniać pracę kilka- kilkanaście razy w życiu. Jak ktoś lubi swoją pracę i dostaje mniej za nią niż inny no to cóż może wykonywać ją jako hobby, a co jak brukarz powie, że też lubi swoją pracę i chce zarobić tyle co CEO w dużej korporacji? Dac mu? Płace kształtuje rynek.
To się narobiło. .Pisowskie bełtanie mętnej wody daje efekty. .. .. zobaczcie kto na stołkach. .. interes, ,rodzinny, ,. .. .
@Liściem - Skoro tacy mądrzy i z wyobraźnią, to czemu nie robią karier w porządnych firmach, tylko dają sobą pomiatać w sądach za grosze?
Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !
Zapraszamy... Zobaczymy jak długo będzie trwał entuzjazm....
Zgadza się.
Komuna się już skończyła i nie ma nakazu pracy-można zmienić pracę.
Jak coś to mogę się zamienić-czekam na wiadomość.
Jak Ty dziecko obroniłaś pracę magisterską jeżeli nie potrafisz się wyłowić o ortografii nie wspomnę.