61
05.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak się nie podoba to zapraszam na budowę.
POLSKA. (2019.06.05)

info

1  
  3
W tym kraju nikt i nic sie nie wstawi za niezadowolonych. Sorry taki mamy klimat.
(2019.06.05)

info

2  
  0
Zapraszamy....cv...zaświadczenia o niekaralności..dyplom ukończenia studiów....itp do kadr...później pół roku na naukę wszystkiego....egzamin panstwowy..I jeśli go zdasz..potem praca oficjalnie od 7.15 do 15.15 plus nieoficjalnie zalezy czy będziesz dobra...I placa 2100 brutto . Nikt wam nie broni sprawdzic swoich mozliwosci
Pracownik WS (2019.06.05)
@Zbyszek 1 - przez glod maja zapadniete policzki
(2019.06.06)
Nikt nie wspomina o głodowaniu a jedynie o godnym życiu. Jeśli ktoś dobrze gospodaruje pieniędzmi to starcza na czynsz i jedzenie, ale to przy dobrych wiatrach. Jeśli ktoś mieszka na wynajetym mieszkaniu to i bywa że i na to nie starcza a o kredycie na własne mieszkanie nie ma mowy bo za niskie zarobki. To, że jest wynagrodzenie, nie znaczy, że trzeba pracować za minimum egzystencjalne i się z tym godzić z uśmiechem na twarzy.
(2019.06.06)

info

0  
  0
@Fryc - Nie wiem czemu czepiasz się pedagogiki, ja jestem mgr pedagogiki. Tego co zapomniałem o liczeniu kratownic w technikum pewnie Ty jeszcze się musisz zapewne nauczyć i powiem Tobie, że kierunek jak każdy inny wszędzie trzeba się uczyć. Lubię matmę i psychologię też lubię i powiem że nie ma łatwych nauk a kto twierdzi inaczej tak naprawdę nie zagłębia się w temat i studiuje powierzchownie.
(2019.06.06)
Typowy pisowski tępak.
(2019.06.06)
Dawka mniejsza niż życie. Czego się ojarali, kto tym wszystkim steruje? Mówią, że pieniądz rządzi światem i jak widać rządy PiS godzą w ciemne interesy niektórych panów.
(2019.06.06)

info

1  
  1
Widać jak ciężko pracują bidule, aż z tej biedy cztery litery im puchną. Zalecam dietę i dalsze cięcie kosztów.
(2019.06.06)
Nie każdy może rozkoszować się chudziutką szyneczką czy plasterkami łososia skropionymi kroplą czystej jak łza cytryny. .. niektórzy muszą zapchać się ziemniakami i kluchami z najtańszej mąki i to wtedy rosną cztery litery Może jeszcze niektórych trzeba poedukować: pracę dzielimy tak z grubsza na fizyczną i umysłową. Do fizycznych należy na przykład: kopanie rowów, noszenie worków z cementem itp. myślenia to wymaga tyle aby podnieść, zanieść, odłożyć i pamiętać przy tym wdech i wydech, co mądrzejsi dbają aby nie wpaść pod ciężki sprzęt. Natomiast praca umysłowa (tez z grubsza) polega na SIEDZENIU i używaniu mózgu do różnych rzeczy w tym ogarniania chaosu (bardziej tłumaczyć nie będę, bo niektórym nie starczy pamięci na wdech-wydech). Tak czy inaczej niech was w końcu przestanie dziwić, że ktoś kto pracuje umysłowo siedzi na czterech literach i nie macha łopatą.
(2019.06.06)