UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inni też poświęcają swoje pieniądze i czas na kształcenie i często wydają na nie dużo więcej niż studenci prawa, a też muszą zmieniać pracę kilka- kilkanaście razy w życiu. Jak ktoś lubi swoją pracę i dostaje mniej za nią niż inny no to cóż może wykonywać ją jako hobby, a co jak brukarz powie, że też lubi swoją pracę i chce zarobić tyle co CEO w dużej korporacji? Dac mu? Płace kształtuje rynek.