UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !

Była pracownica sadu

Anuluj