UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !
Była pracownica sadu
Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !
Była pracownica sadu