UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
U Wójcika pracuje dużo osób z wyższym wykształceniem, bo w społeczeństwie polskim jest już pelno takich osób. Między 24 a 40 rokiem życia to więcej niż co 3 ma już wyższe wykształcenie, a pracy nie ma dla wszystkich po studiach, dlatego pracują nawet u Wójcika czy w Biedronce.