Wybrany wątek opinii

Widać, że najwięcej komentują kacze pomioty z maleńkim IQ, tacy co pracą się nie zhańbili a tylko wołają "daj" i zawsze mają gorzej niż inni. .. .Mądry człowiek nie krytykuje dopóki sam się nie przekona jak jest faktycznie, a to, że większość komentujących w sądzie nie pracowała to jest jasne, bo tam w pracy trzeba myśleć. Człowiek mądry i z wyobraźnią jest w stanie przynajmniej częściowo zauważyć jaka odpowiedzialność i jakie zagrożenia ze strony interesantów (tak inteligentnych jak niektórzy komentujący) niesie za sobą praca tam. Mądrym ludziom nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć, a tępak nie zrozumie nawet jak się mu komiks narysuje. A czemu pracownicy sądu pozostają tam skoro im tak źle? Bo poświęcili wiele lat i pieniędzy na dokształcanie w tym kierunku, bo wiedzą że kazda z tych dziesiątek tysiecy spraw to ludzki los i zalezy im żeby ta praca była wykonana sumiennie. A czy to że ktoś lubi swoją pracę znaczy, ze ma dostawać za nią mniej wynagrodzenia? Ludzie już z sądu odchodzą, nowych chętnych brak. A może komentujący jeden z drugim zechcą się pofatygować do pracy w sądzie? Co Wam zalezy skoro tu się tylko przerzuca papiery i pije kawę?
Liściem (2019.06.05)
@Liściem - Wzruszajacy wywód, no popłakałem się (ze śmiechu), ale tak. .. .warto wierzyć. .. .wróci donaldinio to wam da
(2019.06.05)
Inni też poświęcają swoje pieniądze i czas na kształcenie i często wydają na nie dużo więcej niż studenci prawa, a też muszą zmieniać pracę kilka- kilkanaście razy w życiu. Jak ktoś lubi swoją pracę i dostaje mniej za nią niż inny no to cóż może wykonywać ją jako hobby, a co jak brukarz powie, że też lubi swoją pracę i chce zarobić tyle co CEO w dużej korporacji? Dac mu? Płace kształtuje rynek.
(2019.06.05)
@Liściem - Skoro tacy mądrzy i z wyobraźnią, to czemu nie robią karier w porządnych firmach, tylko dają sobą pomiatać w sądach za grosze?
(2019.06.05)
Typowy pisowski tępak.
(2019.06.06)
Powrót do komentarzy