Wybrany wątek opinii
No maja godna zaplate za adekwatny brak wyksztalcenia a ty uwazasz ze jak skonczysz ledwo podstawowke to gdzie bys chcial pracowac? Ciesz sie ze taki wojcik przyjmuje jeszcze takich ludzi bo by calkiem pracy nie mieli
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
U Wójcika pracuje dużo osób z wyższym wykształceniem, bo w społeczeństwie polskim jest już pelno takich osób. Między 24 a 40 rokiem życia to więcej niż co 3 ma już wyższe wykształcenie, a pracy nie ma dla wszystkich po studiach, dlatego pracują nawet u Wójcika czy w Biedronce.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Fryc - Nie wiem czemu czepiasz się pedagogiki, ja jestem mgr pedagogiki. Tego co zapomniałem o liczeniu kratownic w technikum pewnie Ty jeszcze się musisz zapewne nauczyć i powiem Tobie, że kierunek jak każdy inny wszędzie trzeba się uczyć. Lubię matmę i psychologię też lubię i powiem że nie ma łatwych nauk a kto twierdzi inaczej tak naprawdę nie zagłębia się w temat i studiuje powierzchownie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0