Wybrany wątek opinii

No maja godna zaplate za adekwatny brak wyksztalcenia a ty uwazasz ze jak skonczysz ledwo podstawowke to gdzie bys chcial pracowac? Ciesz sie ze taki wojcik przyjmuje jeszcze takich ludzi bo by calkiem pracy nie mieli
(2019.06.05)
Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Fryc (2019.06.05)
U Wójcika pracuje dużo osób z wyższym wykształceniem, bo w społeczeństwie polskim jest już pelno takich osób. Między 24 a 40 rokiem życia to więcej niż co 3 ma już wyższe wykształcenie, a pracy nie ma dla wszystkich po studiach, dlatego pracują nawet u Wójcika czy w Biedronce.
(2019.06.05)
@Fryc - Nie wiem czemu czepiasz się pedagogiki, ja jestem mgr pedagogiki. Tego co zapomniałem o liczeniu kratownic w technikum pewnie Ty jeszcze się musisz zapewne nauczyć i powiem Tobie, że kierunek jak każdy inny wszędzie trzeba się uczyć. Lubię matmę i psychologię też lubię i powiem że nie ma łatwych nauk a kto twierdzi inaczej tak naprawdę nie zagłębia się w temat i studiuje powierzchownie.
(2019.06.06)
Powrót do komentarzy