Wybrany wątek opinii
Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Zgadza się.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1