Wybrany wątek opinii

Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Fryc (2019.06.05)
Zgadza się.
Izaak Blumenbauer (2019.06.05)
Powrót do komentarzy