A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Podwójna ciągła to nie ściana, o lusterkach już kolega wcześniej napisał, błędy u kogoś widzicie, a sami bez skazy nie jesteście. Najważniejsze że wszyscy żyją
@"pustak"-mieszkam w mieście i codziennie widzę kierowców, których Ty nazwałeś pustakami. Stąd wniosek, że miejsce zamieszkania nijak ma się do kultury jazdy.
Nysa bezwypadek a busa się wyprostuje
Piastowo. .. Duże ograniczenia i kilka dyżurnych miejsc na łapanie "piratów" przekraczających te ograniczenia. Zresztą cała trasa przez kilka pobliskich wiosek tak wygląda. Jakiś zamiejscowy, czy jak?
Używajcie kierunkowskazów i głowy, a wypadków będzie mniej. Kultura jazdy i myślenie co się robi to podstawa. Tak, jak też popełniam błędy, ale kiedy widzę co się dzieje na drogach łapię się za głowę. Niedługo wakacje i będzie więcej małolatów. W połączeniu z kapelusznikami, zestresowanymi mamusiami, chamami drogowymi i pospolitymi złodziejami. .. Będzie niebezpiecznie. Znów. Patroli nie brakuje, tylko bezpieczeństwo to nie tylko zatruwanie życia kierowcom z niezapiętymi pasami lub jadącym Mazurską 65 km/h.
Prędkość, Prędkość, Za małe kary. Zrobić 2x za prędkość zobaczycie jak zwolnią. Partie się boją bo wybory, Ludzie giną lub kalecy.
Mieszkam, zaznaczę mieszkam na wsi i mogę potwierdzić, że jeżdżą tam prawie same pustaki, zresztą w miastach też ich nie brakuje, ale na wsi to już naprawdę przesadne są pustaki.
@VN - " Patroli nie brakuje " - A to dobre, bo ja mam zupełnie inne zdanie. Drogówka w Elblągu to katastrofa !
@BODZIO - Bodzio kto sie boi ten sie boi Ty sie boj by Ci pincet nie obcieli bo bedzie bida:)
Do tego wszystkiego dodam, że jak do tego wypadku pędziły dwa wozy strażackie byłam (pieszą) na Piłsudskiego i obserwowałam pacanów na jezdni - szczególnie ci pod światłami przy Królewieckiej się nie popisali. Strażacy prawie by ich spychali, by przejechać. .. Odrobiną usprawiedliwienia jest to, że tam wąsko, ale na chodnik, pobocze wjechać można było. No i stali do ostatniej chwili, choć - co jak co - ale sygnałów służb, w tej okolicy, jest co najmniej kilka dziennie. Nie życzę nikomu źle, ale gdyby to tak do któregoś z nich, karetka czy straż, miały problem z dojazdem, to byśmy w TVN czy innej Uwadze oglądali.