UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@VN - " Patroli nie brakuje " - A to dobre, bo ja mam zupełnie inne zdanie. Drogówka w Elblągu to katastrofa !
@VN - " Patroli nie brakuje " - A to dobre, bo ja mam zupełnie inne zdanie. Drogówka w Elblągu to katastrofa !