A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zabrać prawko dożywotnio. Spowodował poważny wypadek łamiąc wszelkie przepisy kodeksu drogowego jak i zdrowego rozsądku. Deb.il za kierownicą.
QbeeQ o co ci chodzi??? Twój sposób myślenia to dopiero może doprowadzić do ruiny lub katastrofy.
Więcej razy tego nie zrobi.
Nieźle musiał szarżować, że tak poleciał. Pewnie się spieszył. .. ..
To chyba tylko cud że uderzył w bok przodu samochodu a nie w bok od strony kierowcy! Bo gdyby było odwrotnie nie wiadomo czy nie byłoby ofiary śmiertelnej.
Wiedzial gdzie przyatakowac.Niedaleko warsztat.Bedzie jak nowy.
Ja pierniczę człowiek, co Ty bierzesz?
Filozof, polonista i polityk w jednym hehe
Do kierowców: uderzcie się w piersi i przypomnijcie sobie, ile razy prowadząc samochód złamaliście prawo drogowe. Stale ktoś jedzie za szybko i zmienia pas ruchu przez linie, itp. Nie oceniajcie kogoś.
Do kierowców: uderzcie się w piersi i przypomnijcie sobie, ile razy prowadząc samochód złamaliście prawo drogowe. Stale ktoś jedzie za szybko i zmienia pas ruchu przez linie ciągłe, itp. Nie oceniajcie kogoś.
Byle szybko, gaz do podłogi, tak się jeździ na wsiach, dlatego takie wypadki to nic nowego. Brak patroli poza Elblągiem i pustaki to wykorzystują, bo przecież nikt ich za to nie ukara.