35
29.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zabrać prawko dożywotnio. Spowodował poważny wypadek łamiąc wszelkie przepisy kodeksu drogowego jak i zdrowego rozsądku. Deb.il za kierownicą.
Wrr (2019.05.29)

info

19  
  2
QbeeQ o co ci chodzi??? Twój sposób myślenia to dopiero może doprowadzić do ruiny lub katastrofy.
Kiyrfhjg (2019.05.29)

info

18  
  3
Więcej razy tego nie zrobi.
Nocóż... (2019.05.29)

info

4  
  0
Nieźle musiał szarżować, że tak poleciał. Pewnie się spieszył. .. ..
(2019.05.29)
To chyba tylko cud że uderzył w bok przodu samochodu a nie w bok od strony kierowcy! Bo gdyby było odwrotnie nie wiadomo czy nie byłoby ofiary śmiertelnej.
(2019.05.29)

info

5  
  0
Wiedzial gdzie przyatakowac.Niedaleko warsztat.Bedzie jak nowy.
Xt (2019.05.29)

info

2  
  1
Ja pierniczę człowiek, co Ty bierzesz? Filozof, polonista i polityk w jednym hehe
(2019.05.29)
Do kierowców: uderzcie się w piersi i przypomnijcie sobie, ile razy prowadząc samochód złamaliście prawo drogowe. Stale ktoś jedzie za szybko i zmienia pas ruchu przez linie, itp. Nie oceniajcie kogoś.
AdamJ. (2019.05.29)

info

4  
  2
Do kierowców: uderzcie się w piersi i przypomnijcie sobie, ile razy prowadząc samochód złamaliście prawo drogowe. Stale ktoś jedzie za szybko i zmienia pas ruchu przez linie ciągłe, itp. Nie oceniajcie kogoś.
AdamJ. (2019.05.29)

info

3  
  2
Byle szybko, gaz do podłogi, tak się jeździ na wsiach, dlatego takie wypadki to nic nowego. Brak patroli poza Elblągiem i pustaki to wykorzystują, bo przecież nikt ich za to nie ukara.
(2019.05.29)

info

2  
  4