A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja widuję je w całym mieście. Żyłem w PRL i nie tęsknię za czasami, kiedy wszędzie była milicja. Rozstawianie gdzie popadnie fotoradarów i patroli stresuje kierowców. Tym bardziej, że jest wiele sytuacji, kiedy łamanie przepisów nie powoduje zagrożenia. W swojej dwudziestoletniej karierze kierowcy popełniłem mnóstwo głupot na drodze, ale wpadki zaliczałem na głupotach w stylu jazda 80 km/h przy idealnych warunkach drogowych ul. Browarną (czyli coś, co robi każdy), albo niezapięcie pasów na odcinku ok. 1 km w Elblągu.
@VN - Z doświadczenia życiowego a jest dość już długie stwierdzam, że Polak jak nie ma bata nad głową, to nigdy nie będzie się zachowywał poprawnie, zresztą wszyscy doskonale o tym wiedzą.
@VN - - " kiedy łamanie przepisów nie powoduje zagrożenia. " - A TO DOBRE???? Czytasz to, co piszesz???
dlaczego nikt nie spyta kiedy włączyła kierunkowskaz?pewnie razem z kierownicą przy skrecaniu. .. ..
kierowca vw 57 lat czy on wczoraj zrobił prawo jazdy? jak przejedziesz tyle kilometrów mozesz dyskutowac