UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Używajcie kierunkowskazów i głowy, a wypadków będzie mniej. Kultura jazdy i myślenie co się robi to podstawa. Tak, jak też popełniam błędy, ale kiedy widzę co się dzieje na drogach łapię się za głowę. Niedługo wakacje i będzie więcej małolatów. W połączeniu z kapelusznikami, zestresowanymi mamusiami, chamami drogowymi i pospolitymi złodziejami. .. Będzie niebezpiecznie. Znów. Patroli nie brakuje, tylko bezpieczeństwo to nie tylko zatruwanie życia kierowcom z niezapiętymi pasami lub jadącym Mazurską 65 km/h.

VN