Wybrany wątek opinii
Nieźle musiał szarżować, że tak poleciał. Pewnie się spieszył. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Używajcie kierunkowskazów i głowy, a wypadków będzie mniej. Kultura jazdy i myślenie co się robi to podstawa. Tak, jak też popełniam błędy, ale kiedy widzę co się dzieje na drogach łapię się za głowę. Niedługo wakacje i będzie więcej małolatów. W połączeniu z kapelusznikami, zestresowanymi mamusiami, chamami drogowymi i pospolitymi złodziejami. .. Będzie niebezpiecznie. Znów. Patroli nie brakuje, tylko bezpieczeństwo to nie tylko zatruwanie życia kierowcom z niezapiętymi pasami lub jadącym Mazurską 65 km/h.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@VN - " Patroli nie brakuje " - A to dobre, bo ja mam zupełnie inne zdanie. Drogówka w Elblągu to katastrofa !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A ja widuję je w całym mieście. Żyłem w PRL i nie tęsknię za czasami, kiedy wszędzie była milicja. Rozstawianie gdzie popadnie fotoradarów i patroli stresuje kierowców. Tym bardziej, że jest wiele sytuacji, kiedy łamanie przepisów nie powoduje zagrożenia. W swojej dwudziestoletniej karierze kierowcy popełniłem mnóstwo głupot na drodze, ale wpadki zaliczałem na głupotach w stylu jazda 80 km/h przy idealnych warunkach drogowych ul. Browarną (czyli coś, co robi każdy), albo niezapięcie pasów na odcinku ok. 1 km w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@VN - Z doświadczenia życiowego a jest dość już długie stwierdzam, że Polak jak nie ma bata nad głową, to nigdy nie będzie się zachowywał poprawnie, zresztą wszyscy doskonale o tym wiedzą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@VN - - " kiedy łamanie przepisów nie powoduje zagrożenia. " - A TO DOBRE???? Czytasz to, co piszesz???
Do moderacji
Odpowiedz
0
0