UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prędkość, Prędkość, Za małe kary. Zrobić 2x za prędkość zobaczycie jak zwolnią. Partie się boją bo wybory, Ludzie giną lub kalecy.

BODZIO

Anuluj