Wypadek podczas wyprzedzania

35
29.05.2019
Wypadek podczas wyprzedzania
(fot. Michał Skroboszewski)
Dziś (29 maja) około godz. 10 w Piastowie doszło do zderzenia volkswagena z nissanem, po którym volkswagen uderzył w drzewo i przewrócił się na bok. 57-letni kierowca volkswagena został zabrany do szpitala. Zobacz zdjęcia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 48-letnia kobieta kierująca nissanem, z drogi nr 504 skręcała w lewo w kierunku miejscowości Ogrodniki. W tym momencie jadący za nissanem 57-letni kierowca volkswagena zdecydował się na manewr wyprzedzania. Volkswagen uderzył w bok nissana, następnie w drzewo, a ostatecznie rozbite auto zatrzymało się na boku.
   57-letni mężczyzna kierujący volkswagenem został zabrany do szpitala przez pogotowie. Na miejscu policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co wyprzedawali w czasie tego wyprzedania?
fgjm,k (2019.05.29)
brawo! brawo! Już jest pierwszy głupi komentarz!!!
(2019.05.29)
Policia powinna miec takje uprawnienia ze ten z busa powinien od poljci dostac ze 30 pal jeszcze na plecy to by sie nauczyl jezdzic
(2019.05.29)

info

15  
  7
@fgjm,k - Wyprzedzał na skrzyżowaniu auto skręcające w lewo.
(2019.05.29)
Dodam jeszcze że przed skrzyżowaniem i za nim jest podwójna linia ciągła.
(2019.05.29)

info

23  
  1
Tak nie na temat napiszę. Fajną nawierzchnię ma ta droga.
mm263 (2019.05.29)

info

5  
  1
Selekcja naturalna
neb (2019.05.29)

info

5  
  1
Oby został surowo ukarany za spowodowanie wypadku, na podwójnej ciągłej się nie wyprzedza !!!
(2019.05.29)

info

25  
  0
Spoko, aż tak glupio nie napisałeś, tylko trochę. ..
fgjm,k (2019.05.29)
Jego wina to oczywiste ale ludzie kochani po co wam te lusterka w samochodzie ? Żeby pysk oglądać czy żeby upewnić się że wykonany manewr jaki chcemy wykonać nie stworzy zagrożenia nie ważne czy mamy pierwszeństwo czy nie pomyślcie trochę bo po prostu coraz większy żal tej zrujnowanej sprzedanej PiSowi Polski żeby nie 500+ dzisiaj ta partia zbierałaby co najwyżej zmieniaki ma posiłki dla pracowników VW
QbeeQ (2019.05.29)