UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam, zaznaczę mieszkam na wsi i mogę potwierdzić, że jeżdżą tam prawie same pustaki, zresztą w miastach też ich nie brakuje, ale na wsi to już naprawdę przesadne są pustaki.


Anuluj