UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@"pustak"-mieszkam w mieście i codziennie widzę kierowców, których Ty nazwałeś pustakami. Stąd wniosek, że miejsce zamieszkania nijak ma się do kultury jazdy.


Anuluj