88
16.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pora upasionego księżulka wywieźć na taczce za ogrodzenie stadionu.
(2019.03.16)

info

14  
  3
zaremba jedyny, który walczył, a ruch mial byc taki mocny kibicowsko, a nic nie pokazał zał
(2019.03.16)

info

9  
  3
ok zaremba ale piłkarsko lipa silny fizyczny trzeba grac pilka on nie umie
(2019.03.16)
Sporo nowych zawodników, słabo zgrani. Bojas wygląda ok, ale pod warunkiem że ma obok siebie prawdziwych liderów. Szupryt będzie pomagał ale za kilka kolejek. Czy nie będzie za późno. Trener nie za bardzo na plus. W meczach na styk o jakości trenera swiadcza stałe fragmenty, zmiany oraz jak wygląda zespół po przerwie, jak robi się korekty w taktyce.
Norbiw (2019.03.16)

info

3  
  0
Trzy strzały na bramkę ruchu w całym meczu i to jeszcze niecelne Pan REDAKTOR nazywa ostrzeliwaniem hahahahah. Albo Pan na innym meczu byłeś albo opisuj Pan relację z zawodów wędkarskich.
Bicmac (2019.03.16)

info

12  
  0
Anton to idzie, ale na emeryture, juź swoje zrobił i chwała mu za to.
(2019.03.16)
Ciężko to widzę. Na dzień dzisiejszy trzeba wygrywać praktycznie każdy mecz. Wizja spadku jest coraz bardziej realna. A powrót do 2 ligi będzie bardzo ciężki. Szkoda zaprzepaścić taki pamiętny mecz z Motorem gdzie ograliśmy faworyta do awansu. Wina prezesa, że tamta ekipa sie rozsypała.
(2019.03.17)

info

11  
  1
Ty chyba nie oglądasz naszej ligi???????? w Polsce mało kto potrafi grać w piłkę dlatego ściągają szrot z zagranicy niestety A co do Zaręby to chciałbym żeby każdy u nas w drużynie tak " nie potrafił grać " a tyle zdrowia zostawiać co on
Maros (2019.03.17)
Smutna prawda, to były na prawdę mocne roczniki
Jacekzestarego (2019.03.17)
@Jacekzestarego - Te "mocne" roczniki kopią się teraz po czole w Pasłeku i innych okolicznych wioskach
(2019.03.17)