A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu nie gra Ressel? Naprawdę nieźle wyglądał z Radomiakiem. Do końca jeszcze sporo grania więc wiele się może zdarzyć. Powodzenia
co do wychowanków Olimpi ilu z nich gra bo wychowankowie concordi graja 97 98 roczniki i młodsi nawet
nie gra resel bo gra maly kumasz
Walczyć Elbląg Walczyć!!!!!
wszyscy na luk!!! A gdzie byl luk? Polowa z luku na krytej wprowadzala niezdrowa atmosfere!!!
Mały to powinien siedzieć na trybunach a nie grać na boisku. Najgorszy na boisku. Główny hamulcowy. Nie potrafi nawet że stojącej piłki dobrze wrzucić ( rzuty rożne i wolne) To nie jest ten mały co rządził i dzielił i był najlepszy w każdym meczu, to cień tamtego zawodnika. Ressel dzisiaj czapką go nakrywa. A trener jest ślepy i taktyką dorównuje Borosowi. A taktyka jest pod nazwą oddajemy punkty. Bo ani Skra ani Ruch nie wywalczyły punktu tylko my go oddaliśmy. NA własne życzenie. Taktyka- nie wolno tworzyć sytuacji strzeleckich, atakujemy jednym Fidziem, zero pressingu, grajmy wolno na sześć kontaktów, podania tylko do tyłu, żadnych dobrych podań w pole karne. I gwarantem tego jest Szuprytowski do którego w ostatnich dwóch meczach dołączył Bojas. Brawo panie Nocoń.
Z tą kretyńską taktyką trenerze to nie wygralibyśmy w czwartej lidze. Panie Nocoń pobudka. Znasz taktyké która pozwala strzelać bramki? Miałeś dobry początek z Olimpią a teraz z każdym meczem łapiesz kompromitację i niedołęstwo trenerskie. Tak chcesz być zapamiętany? Czegoś nauczyli na kursach trenerskich?
Ruch nic nie grał, był jak najbardziej do ogrania. Zabrakło walki takiej jak w meczu z Radomiakiem, ale też jakości. Trudno wiele zdziałać jak z przodu ustawiony praktycznie tylko Fidziukiewicz, który wirtuozem dryblingu na pewno nie jest. Przydałby się Anton jako drugi napastnik.
Co się działo z Łukiem ? Żadnej flagi w pierwszej połowie, do tego marna frekwencja i doping.
Coraz gorzej w tym klubie, pod każdym względem...
Bardzo możliwe, że po meczu z Widzewem padnie hasło "ostatni gasi światło", zobaczcie jakie mecze nas teraz czekają.
Spadek będzie mega kompromitacją Prałata i jego ekipy. Myślę, że warto zrobić zrzutkę na jakąś dużą taczkę, tak na wszelki wypadek ;)
Dla poprawy humoru proponuję przypomnieć sobie (a dla niektórych zobaczyć pierwszy raz) pewien mecz na A8 z 2008r. Cóż to była za atmosfera, a pragnę przypomnieć, że mecz odbywał się w środę o godz. 16.
Haha zal mi tych psedi kibicow hahaa zal....
Mamy w zanadrzu dwa zaległe mecze. Przynajmniej 4 pkt musimy w nich zdobyc. W Tarnobrzegu 3 pkt i 1 pkt z Widzewem przy A8.Najbardziej martwi mnie brak w 2 lini piłkarza który by pokierował grą całego zespołu. Mysle że tu jest pies pogrzebany. Dlaczego nie grał Markowski? Tak samo Ressel chociaż w którejs połowie.