A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Księżulo do wywózki z Olimpii. Nieudaczników, liczących tylko na łaskawość niebios nam nie potrzeba.
gdzie jest kolosow kiedy bedzie juz grał i czemu nie idzie nic team jest super przecież tylko kołosow by tu dzis zorał boisko a fidziukiewicz jak nigdy jakos
Ressel nie gra bo z Elbląga. Na nikogo się nie obrazi.
Olimpio walczcie jak Zaremba!!!!!!!!!!!!!
...w 3 lidze, która czeka z otwartymi ramionami.
Tragedia i dramat
Czerwona latarnia ligi
Grubas nigdy sie nie podda, takie bydle, i nic z tym nie zrobisz kolego, tym bardziej że jest po wyborach,taka Nasza Polskiej żeczywistość.