88
16.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Ktomawiedziectenwie (2019.03.16)

info

12  
  1
Jeden punkt u siebie to jak przegrana.Chcac się utrzymać to u siebie trzeba wygrywać mecze.Cieno to widzę na koniec sezonu
Ktomawiedziectenwie (2019.03.16)

info

6  
  0
Księżulo do wywózki z Olimpii. Nieudaczników, liczących tylko na łaskawość niebios nam nie potrzeba.
(2019.03.16)

info

11  
  2
gdzie jest kolosow kiedy bedzie juz grał i czemu nie idzie nic team jest super przecież tylko kołosow by tu dzis zorał boisko a fidziukiewicz jak nigdy jakos
213 (2019.03.16)

info

2  
  2
Ressel nie gra bo z Elbląga. Na nikogo się nie obrazi.
Zygfryd (2019.03.16)
Olimpio walczcie jak Zaremba!!!!!!!!!!!!!
Młodość (2019.03.16)
...w 3 lidze, która czeka z otwartymi ramionami.
(2019.03.16)
Tragedia i dramat
(2019.03.16)
Czerwona latarnia ligi
(2019.03.16)

info

7  
  1
Grubas nigdy sie nie podda, takie bydle, i nic z tym nie zrobisz kolego, tym bardziej że jest po wyborach,taka Nasza Polskiej żeczywistość.
(2019.03.16)