UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sporo nowych zawodników, słabo zgrani. Bojas wygląda ok, ale pod warunkiem że ma obok siebie prawdziwych liderów. Szupryt będzie pomagał ale za kilka kolejek. Czy nie będzie za późno. Trener nie za bardzo na plus. W meczach na styk o jakości trenera swiadcza stałe fragmenty, zmiany oraz jak wygląda zespół po przerwie, jak robi się korekty w taktyce.

Norbiw