Wybrany wątek opinii
ok zaremba ale piłkarsko lipa silny fizyczny trzeba grac pilka on nie umie
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Ty chyba nie oglądasz naszej ligi???????? w Polsce mało kto potrafi grać w piłkę dlatego ściągają szrot z zagranicy niestety A co do Zaręby to chciałbym żeby każdy u nas w drużynie tak " nie potrafił grać " a tyle zdrowia zostawiać co on
Do moderacji
Odpowiedz
7
1