Wybrany wątek opinii

ok zaremba ale piłkarsko lipa silny fizyczny trzeba grac pilka on nie umie
(2019.03.16)
Ty chyba nie oglądasz naszej ligi???????? w Polsce mało kto potrafi grać w piłkę dlatego ściągają szrot z zagranicy niestety A co do Zaręby to chciałbym żeby każdy u nas w drużynie tak " nie potrafił grać " a tyle zdrowia zostawiać co on
Maros (2019.03.17)
Powrót do komentarzy