UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężko to widzę. Na dzień dzisiejszy trzeba wygrywać praktycznie każdy mecz. Wizja spadku jest coraz bardziej realna. A powrót do 2 ligi będzie bardzo ciężki. Szkoda zaprzepaścić taki pamiętny mecz z Motorem gdzie ograliśmy faworyta do awansu. Wina prezesa, że tamta ekipa sie rozsypała.


Anuluj