UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciężko to widzę. Na dzień dzisiejszy trzeba wygrywać praktycznie każdy mecz. Wizja spadku jest coraz bardziej realna. A powrót do 2 ligi będzie bardzo ciężki. Szkoda zaprzepaścić taki pamiętny mecz z Motorem gdzie ograliśmy faworyta do awansu. Wina prezesa, że tamta ekipa sie rozsypała.