Wybrany wątek opinii

kurcze czy ktoś wie kiedy wraca do gry anton kołosow bo brakuje go bardzo
kibic21 (2019.03.16)
Anton to idzie, ale na emeryture, juź swoje zrobił i chwała mu za to.
(2019.03.16)
Powrót do komentarzy