UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty chyba nie oglądasz naszej ligi???????? w Polsce mało kto potrafi grać w piłkę dlatego ściągają szrot z zagranicy niestety A co do Zaręby to chciałbym żeby każdy u nas w drużynie tak " nie potrafił grać " a tyle zdrowia zostawiać co on

Maros

Anuluj