UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty chyba nie oglądasz naszej ligi???????? w Polsce mało kto potrafi grać w piłkę dlatego ściągają szrot z zagranicy niestety A co do Zaręby to chciałbym żeby każdy u nas w drużynie tak " nie potrafił grać " a tyle zdrowia zostawiać co on
Maros