18
21.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Historyk - Żeby nie Polska Ludowa to by cię nie było! Każdy kiedyś był młody, a teraz Polska kaczyńska to nie polska czy tylko imaginacja?
(2019.02.21)
Jasne,nie mieliśmy wyboru,nikt z nas nie stworzył PRL u tylko wjechał do Polski na sowieckich tankach wraz z NKWD.Zachwalanie tego zgniĺego systemu,który upodlił Polaków i Polskę to nienormalność.
Prestidigitator (2019.02.21)
Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a
(2019.02.21)
No nie Musial nim byc Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.02.22)
Nie byłem uczniem Szkoły podstawowej nr 3,moja to 9,ta co była przy Traugutta
Kartol (2019.02.22)
Drodzy elblążanie czy was nie stać na merytoryczne wypowiedzi. Po co te duperele typu kto, kim kiedy był albo niezrozumiałe w kontekście tego artykułu opinie, rzekomo mądre, odnośnie kwestii politycznych lub zagadnień samorządowych. Dajcie sobie spokój ci wieczni niezadowoleni. Po dużej liczbie komentarzy odnośnie naszej przeszłości narodowej wynika, że w Elblągu zamieszkują wybitni historycy, głownie znawcy czasu PRL. Szkoda, że nie publikują oni swoich prac na ten temat. Ich wiedza się marnuje i stąd wiele osób nadal funkcjonuje w nieświadomości.
Sosuan (2019.02.22)

info

5  
  2
Pan milicjant na posterunku
POP (2019.02.22)

info

0  
  1
Nie uogólniałbym, że elblążan nie stać na merytoryczne wypowiedzi na podstawie zdań wypowiedzianych przez jakichś idiotów niekoniecznie z Elbląga. Proszę się nie denerwować, też czasami cierpliwie znoszę szczekanie psa na ulicy.
(2019.02.22)

info

3  
  0