UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a
Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a