UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a


Anuluj