UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Historyk - Żeby nie Polska Ludowa to by cię nie było! Każdy kiedyś był młody, a teraz Polska kaczyńska to nie polska czy tylko imaginacja?


Anuluj