UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie uogólniałbym, że elblążan nie stać na merytoryczne wypowiedzi na podstawie zdań wypowiedzianych przez jakichś idiotów niekoniecznie z Elbląga. Proszę się nie denerwować, też czasami cierpliwie znoszę szczekanie psa na ulicy.


Anuluj