UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy elblążanie czy was nie stać na merytoryczne wypowiedzi. Po co te duperele typu kto, kim kiedy był albo niezrozumiałe w kontekście tego artykułu opinie, rzekomo mądre, odnośnie kwestii politycznych lub zagadnień samorządowych. Dajcie sobie spokój ci wieczni niezadowoleni. Po dużej liczbie komentarzy odnośnie naszej przeszłości narodowej wynika, że w Elblągu zamieszkują wybitni historycy, głownie znawcy czasu PRL. Szkoda, że nie publikują oni swoich prac na ten temat. Ich wiedza się marnuje i stąd wiele osób nadal funkcjonuje w nieświadomości.
Sosuan