Wybrany wątek opinii

Ten pan to wygląda jak milicjant.
(2019.02.21)
Bo nim kiedyś był,chyba dzielnicowym,ale czy to istotne?
Marek elbląski (2019.02.21)
Bo to dawny komuch i piewca dawnego systemu. Wystarczy poczytać jego fascynacje Polska Ludową. Nie dajcie się zwieść.
Historyk (2019.02.21)
@Historyk - Żeby nie Polska Ludowa to by cię nie było! Każdy kiedyś był młody, a teraz Polska kaczyńska to nie polska czy tylko imaginacja?
(2019.02.21)
Powrót do komentarzy