Wybrany wątek opinii
Ten pan to wygląda jak milicjant.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
Bo nim kiedyś był,chyba dzielnicowym,ale czy to istotne?
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Bo to dawny komuch i piewca dawnego systemu. Wystarczy poczytać jego fascynacje Polska Ludową. Nie dajcie się zwieść.
Do moderacji
Odpowiedz
11
15
@Historyk - Żeby nie Polska Ludowa to by cię nie było! Każdy kiedyś był młody, a teraz Polska kaczyńska to nie polska czy tylko imaginacja?
Do moderacji
Odpowiedz
14
13