Wybrany wątek opinii
@Historyk - Żeby nie Polska Ludowa to by cię nie było! Każdy kiedyś był młody, a teraz Polska kaczyńska to nie polska czy tylko imaginacja?
Do moderacji
Odpowiedz
14
13
Jasne,nie mieliśmy wyboru,nikt z nas nie stworzył PRL u tylko wjechał do Polski na sowieckich tankach wraz z NKWD.Zachwalanie tego zgniĺego systemu,który upodlił Polaków i Polskę to nienormalność.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7