UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy elblążanie czy was nie stać na merytoryczne wypowiedzi. Po co te duperele typu kto, kim kiedy był albo niezrozumiałe w kontekście tego artykułu opinie, rzekomo mądre, odnośnie kwestii politycznych lub zagadnień samorządowych. Dajcie sobie spokój ci wieczni niezadowoleni. Po dużej liczbie komentarzy odnośnie naszej przeszłości narodowej wynika, że w Elblągu zamieszkują wybitni historycy, głownie znawcy czasu PRL. Szkoda, że nie publikują oni swoich prac na ten temat. Ich wiedza się marnuje i stąd wiele osób nadal funkcjonuje w nieświadomości.
Sosuan