Wybrany wątek opinii
Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Nie byłem uczniem Szkoły podstawowej nr 3,moja to 9,ta co była przy Traugutta
Do moderacji
Odpowiedz
1
0