Wybrany wątek opinii

Chodziłam z Karolem do 3 klasy Szkoły Podstawowej III/trójki rzymskiej obecnie 21/naszą wychowawczynią była pani Kudrycka pani Nader uczyła nas biologii pan Łecki matematyki to była 3a
(2019.02.21)
Nie byłem uczniem Szkoły podstawowej nr 3,moja to 9,ta co była przy Traugutta
Kartol (2019.02.22)
Powrót do komentarzy