UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jasne,nie mieliśmy wyboru,nikt z nas nie stworzył PRL u tylko wjechał do Polski na sowieckich tankach wraz z NKWD.Zachwalanie tego zgniĺego systemu,który upodlił Polaków i Polskę to nienormalność.

Prestidigitator