Wybrany wątek opinii

Bo nim kiedyś był,chyba dzielnicowym,ale czy to istotne?
Marek elbląski (2019.02.21)
No nie Musial nim byc Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.02.22)
Powrót do komentarzy