235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@tt - W którym miejscu ma on znaczenie dla bezpieczeństwa kraju? Ewakuacja drogą wodną? Zapoznaj się z historią, co się działo podczas takich "ewakuacji" na Zalewie Wiślanym i ilu ludzi tam zginęło.
(2019.02.20)
"Na obszarze wycinki rosły głównie sosny w wieku powyżej 70 lat. " Niejeden z piszących na tym forum nie osiągnął nawet połowy wieku tych wyciętych sosen. .. Las rośnie dłuuuugo, wycięcie go - jak widać - to kwestia kilku dni. Pytanie jest : tylko po co ??? Ludzie kochani, przecież ten przekop NIE pomoże Elblągowi, ani okolicy, jeśli MY sami nie pomożemy ! Entuzjaści przekopu traktują go jak antidotum na wszystko, taki swoisty kamień filozoficzny, którego szukano w średniowieczu, by móc "wytwarzać" złoto, ah - i osiągnąć nieśmiertelność. Czyżby ten zabobon powrócił ?
Powrót.średniowiecza??? (2019.02.20)
@elblążanin48 - Ale z biegiem lat Natura sama zrobiła z wysp mierzeję. Zatem i my będziemy się z Naturą ścierać, by przekopu nie zamieniła nam w mierzeję.
Proste,jak.budowa.cepa (2019.02.20)
.. .. .@Bezpartyjna - Zgodzę się, że nie każdemu mogą się podobać. Jednak jesteśmy w Unii i musimy egzekwować jej prawo. O tym zadecydowaliśmy w referendum akcesyjnym, którego wyników nikt nie podważa. Zatrm poczekajmy na decyzje KE. Pozdrawiam :) Chciałbym Pani przypomnieć, że prawo Unii Europejskiej jest bardzo wybiórcze i różnie interpretowane i nie służy Unii, tylko zachodniej Europie, przykład: Nord Stream.
(2019.02.20)
@Powrót.średniowiecza??? - Jest to mały kamyk ku świetlanej przyszłości Warmii i Mazur.
(2019.02.20)
@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..
Zastanawiam.się... (2019.02.20)
@Kulas - patrz dwa artykuły w tej samej gazecie - tylko różnica 5 lat. Co się w tym czasie zmieniło?
(2019.02.20)
Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.
(2019.02.20)
Nie wiem, czy Szanowna/y pamiętasz Jana Kaczmarka - to jeden z twórców Kabaretu Elita i Studia 202 - śpiewał kiedyś taka piosenkę, gdzie w refrenie są słowa ". .. Oj, naiwny, naiwny, naiwny, Naiwny jak ćma, Co w ogień się pcha. Jaki sens to ma Gdy nie warta świeczki gra. Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Dziecko w kwiecie lat. Choć w intencjach To w zasadzie pozytywny. " Wychodzi na to, że pozostają nam TYLKO te intencje. ..
Smutne... (2019.02.20)
Anonimie - alem się obśmiał, mało zajadów nie dostałem. .. Jakby były wybory na Miss lub Mistera Naiwności, to korona murowana !!!!
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,... (2019.02.20)