UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.
Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.