UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.


Anuluj