Wybrany wątek opinii

Kiedyś Mierzeja to było kilka wysp (nie znacie to poszukajcie w internecie), następnie kilka wieków później, jeden z naszych Królów również planował przekop Mierzei. Cała prawda jest zapisana nim zaczniecie się mądrzyć poczytajcie historie Mierzei. i Polski
elblążanin48 (2019.02.20)
@elblążanin48 - Ale z biegiem lat Natura sama zrobiła z wysp mierzeję. Zatem i my będziemy się z Naturą ścierać, by przekopu nie zamieniła nam w mierzeję.
Proste,jak.budowa.cepa (2019.02.20)
@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..
Zastanawiam.się... (2019.02.20)
Moze chcesz reaktywowac tez winnice w Malborku. Albo niech Pasłęk znowu ma dostep do zalewo, wzbogaci to okoliczne rejony !
Patryk12340987 (2019.02.20)
Powrót do komentarzy