Wybrany wątek opinii
Kiedyś Mierzeja to było kilka wysp (nie znacie to poszukajcie w internecie), następnie kilka wieków później, jeden z naszych Królów również planował przekop Mierzei. Cała prawda jest zapisana nim zaczniecie się mądrzyć poczytajcie historie Mierzei. i Polski
Do moderacji
Odpowiedz
22
2
@elblążanin48 - Ale z biegiem lat Natura sama zrobiła z wysp mierzeję. Zatem i my będziemy się z Naturą ścierać, by przekopu nie zamieniła nam w mierzeję.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Moze chcesz reaktywowac tez winnice w Malborku. Albo niech Pasłęk znowu ma dostep do zalewo, wzbogaci to okoliczne rejony !
Do moderacji
Odpowiedz
5
7