A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bezpartyjna - Zgodzę się, że nie każdemu mogą się podobać. Jednak jesteśmy w Unii i musimy egzekwować jej prawo. O tym zadecydowaliśmy w referendum akcesyjnym, którego wyników nikt nie podważa. Zatrm poczekajmy na decyzje KE. Pozdrawiam :)
każdy inteligentny człowiek wie, że przekop jest nikomu nie potrzebny. Każdy mało rozgarnięty wie, że czemuś ma służyć. Ciemny lud nie ma pojęcia czemu ale wie, że Rosjanie I Europa już nam zazdroszczą.
@Gienek - Skróci drogę rybakom? Przecież ci, co łowią w morzu, trzymają łodzie na plaży, - w każdej miejscowości na mierzei. Jakiś redaktorzyna nie źle "poszedł po bandzie".
Najbardziej lewacki to jest PIS, proszę państwa. bardziej od SLD.
Kiedyś Mierzeja to było kilka wysp (nie znacie to poszukajcie w internecie), następnie kilka wieków później, jeden z naszych Królów również planował przekop Mierzei. Cała prawda jest zapisana nim zaczniecie się mądrzyć poczytajcie historie Mierzei. i Polski
"patrz dwa artykuły w tej samej gazecie - tylko różnica 5 lat. Co się w tym czasie zmieniło?" na Paint'cie zrobione
to nie jakiś redaktorzyna powiedział tylko wczoraj wójt Sztutowa, że skróci to drogę rybakom z Kątów Rybackich. Pewnie miał na myśli tych co łowią na Zalewie i chcą tym samym kutrem łowić na Bałtyku.
Co z tego, że zalesiają ileś razy więcej, niż powierzchnia przekopu. Ważne jest, że są miejsca, gdzie z powodów środowiskowych, albo bezpieczeństwa nie powinno się wycinać lasów. I tu właśnie mamy taki przykład. .. Nie ma jeszcze wykonawcy, ale co tam! Huzia na las! Bedzie kasiora za drewno chociaż.
To ogromnie przygnębiające, że w naszym pięknym kraju tak nie szanuje się dóbr, które w nim są. ..