UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..

Zastanawiam.się...

Anuluj