UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..
Zastanawiam.się...
@elblążanin48 - Kiedyś, kiedyś. .. Przecież wszystko wkoło się zmienia, ale to od nas zależy, czy zmiany te będą na lepsze. ..
Zastanawiam.się...