Wybrany wątek opinii

@Bezpartyjna - Zgodzę się, że nie każdemu mogą się podobać. Jednak jesteśmy w Unii i musimy egzekwować jej prawo. O tym zadecydowaliśmy w referendum akcesyjnym, którego wyników nikt nie podważa. Zatrm poczekajmy na decyzje KE. Pozdrawiam :)
(2019.02.20)
Akurat Unia nie ma nic do gadania w sprawie przekop u bo jest on budowany wyłącznie za nasze pieniądze i z poszanowaniem przepisów o ochronie środowiska więc nie ma się do czego przyczepić.
(2019.02.20)
Powrót do komentarzy